Kontrola pro lihovarnictví


Kamerové systémy
Zabezpečení majetku
Kamerový systém pro snadnou instalaci
Kamerový a zabezpečovací systém
Kamerové systémy HD-SDI
IP kamery Axis
Levné alarmy skladem
Využití kamer
IP kamerové systémy
Kontrola pro lihovarnictví
Jak CCTV kamery fungují
IP kamerové systémy
Alarmy Paradox

Kamerové systémy

Kontrola pro lihovarnictví

V roce 2014 koncem ledna byly upřesněny podmínky pro kontrolu lihovarnických provozů. Prováděcí předpis upravuje znění zákona č. 307/2013 Sb. o povinném značení lihu, který povinný pro všechny, kteří musí značit líh. Jedna část tohoto zákona hovoří o tom, že každé místo, kde je povoleno značení lihu a všechny daňové sklady provozovatele musí být vybaveny kamerovým systémem. Tyto speciální kamerové systémy musí splňovat poměrně přísné podmínky. Popisuje je konkrétně paragraf 22, který je součástí zmíněného zákona.

Jeden z důležitých parametrů je dlouhý záznam obrazu který trvá 70 dní a také možnost vzdáleného přístupu na kamery pomocí Internet Exploreru. Prováděcí vyhláška také stanovuje, že veškeré kontrolované místnosti musí mít dostatečnou kvalitu záznamu na jednoznačnou identifikaci osob a manipulaci s kolky a alkoholem. Ideálním systémem, který tyto podmínky dodrží jsou Full HD kamerové systémy.

Jedna z možností jsou HD-SDI kamerové systémy. Mají příznivou cenu a snadnou správou kamer i záznamového zařízení. Instalujeme po celé republice, například kamerové systémy Praha, nebo kamerové systémy Brno. HD-SDI kamery mají rozlišení 1920x1080 pixelů. Takto vysoké Full HD rozlišení je dostatečné pro celní správu. Záznamové zařízení podporuje připojení až 4 pevných disků, takže při použití velikosti 4 x 4 TB je dostatečný prostor pro nahrávání videa po požadovanou dobu 70 dní. K DVR lze připojit také externí diskové pole, které rozšíří dobu ukládání videa mnohonásobně. HD-SDI kamery dodáváme v provedení antivandal s IR nebo jednodušší válečkové provedení. Kamery mají infra přísvit a protože do některých provozů jsou požadovány otočné kamery, navrhneme HD-SDI kamery s optickým zoomem 20x a vestavěným infra přísvitem. Nahrávací zařízení je možné ovládat přes internet a to například z chytrých mobilních telefonů nebo přes program Internet Explorer.

Druhou možností jsou IP kamerové systémy. Tento kamerový systém je ideální i pro sledování lihovarů a stáčíren lihu. Podporují rozlišení od 1,3 Mpix (HD rozlišení) až po 5 Mpix. Výhodou je možnost rozlišení, které překoná HD-SDI a záznam lze pořídit jak na nahrávací zařízení, tak na PC videoserver. Nevýhodou je vyšší cena IP kamer. Na druhou stranu lze při instalaci použít kabeláž a síť, která je už rozvedena. Pro záznam z IP kamer po dobu 70 dní je zapotřebí také velké diskové pole, takže je nutno vybírat vhodné záznamové zařízení, které podporuje několik HDD a případně externí diskové pole. Provedení IP kamer je opět {možné váleček, antivandal provedení nebo otočné kamery|jako otočné kamery, nebo kamery v antivandal

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Jana Mlhava
Máte něco pro sledování dětí ? Děkuji.
Dan
Kamerove systemy mame na domku a nemuzu si stezovat, citim se bezpecneji a uz se to i vyplatilo, protoze jsme dokazali odhalit cloveka, ktery nam nicil fasadu. tkze je jsem jenom pro.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | Kamerový systém dohlédne na Váš majetek odkudkoli | Kamerové systémy pro rodinný dům |