Alarmy Jablotron


Kamerové systémy
Zabezpečení majetku
Kamerový systém pro snadnou instalaci
Kamerový a zabezpečovací systém
Kamerové systémy HD-SDI
IP kamery Axis
Levné alarmy skladem
Využití kamer
IP kamerové systémy
Kontrola pro lihovarnictví
Jak CCTV kamery fungují
IP kamerové systémy
Alarmy Paradox
Alarmy Jablotron
Zabezpečení objektů
Kamera pro mření teploty
Proč kamery
Kamery v bytových domech
Kamery v Praze
Co se stalo na parkovišti
Kamery v obchodě v Ostravě
Kamery na stavbě
Kamery v bytových domech
Kamery na stavbě
Příběh s kamerami

Kamerové systémy

Alarmy Jablotron

Ostraha objektu, například bytu, domu nebo firmy je prakticky samozřejmostí. Co ovšem úplnou samozřejmostí není je způsob zabezpečení domů a firem. Někdo se spoléhá na kvalitní zámek, jiný dává přednost bytelným dveřím. Nicméně tyto prvky fyzického zabezpečení objektů je hodné kombinovat s elektronickým.

Důvod je na ryze praktický, to znamená v okamžité informovanosti majitele objektu. Pokud dojde k narušení objektu, okamžitě dostanete informaci kde a co bylo narušeno. Tedy na modelovém příkladu elektronického zabezpečení domu Jablotron, který obsahuje pohybové čidla a čidla s detekcí rozbitého skla, dojde k zaslání SMS případně alarm sám zavolá. Tedy okamžitě při vyhlášení poplachu víte, že se něco děje. Můžete tedy adekvátně reagovat, například zavolat policii, zajet se na místo podívat, zavolat sousedy a podobně.

Ochrana objektu nespočívá pouze v detekci narušení z vnějšího zdroje. Velice podstatné je také zabezpečení domů proti požáru. Elegantním způsobem se do alarmu pro dům Jablotron zabuduje také čidlo na detekci teploty a kouře. Při jakémkoli podezření, daleko dříve, než by si toho všimnul člověk systém upozorní, že vzniká nebezpečí požáru. Hlasitým houkáním jsou všichni v budově upozorněni a mohou rychle identifikovat problém případně budovu opustit.

Kvalitní alarm pro dům nebo kancelář Jablotron se skládá z několika komponent. Srdce celého systému je alarmová ústředna Jablotron, která se stará o komunikaci s vnějším světem pomocí SIM karty. Tedy všude tam, kde je mobilní signál. V místech, kde je horší příjem mobilních služeb existuje také externí anténa pro posílení signálu. Ústředna alarmu Jablotron obsahuje záložní baterii a napájecí zdroj. Díky tomu celý bezpečnostní systém do domu Jablotron funguje i při výpadku napájení. Doba provozu na baterie je okolo 20 hodin až dvou dnů podle velikosti alarmu a počtu pohybových čidel a dalších komponent.

Další důležitou součástí alarmu Jablotron do kanceláře jsou čidla. Ty mají mnoho podob, od čidla pohybu, čidla kouře a teploty, čidla rozbití skla až po záplavové čidla, čidla pro měření výskytu CO2 a podobně. Samozřejmě pro většinu instalací zabezpečení Jablotron postačí pohybové a kouřové čidla, případně magnetické čidla. Pohybové čidla pro bezpečnostní systém do bytu mohou být vybaveny také čočkou pro odfiltrování malých domácích zvířat jak jsou psi a kočky. Zabezpečovací systém tak může být použitý i tam, kde máte doma zvířata, ale přesto chcete mít objekt bezpečně hlídaný.

Na závěr je nutné podotknout, že o alarm do skladu je nutné se pravidelně starat, provádět roční revize. Musíte zkontrolovat, že veškeré čidla nejsou zastavěné nábytkem, že jsou čisté a podobně. Základní informaci o stavu systému alarmu Jablotron přináší ústředna sama. Například pokud dojde k vybití akumulátoru, dostanete informační SMS. Celý systému alarmu do domu je chráněn proti napadení, když někdo například fyzicky poškodí čidlo, nebo přeruší kabeláž, okamžitě je vyhlášen alarm.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Jindra
Pro kontorlu dětí je nejlepší mít telefon pro sdílení polohy.
Jana Mlhava
Máte něco pro sledování dětí ? Děkuji.
Dan
Kamerove systemy mame na domku a nemuzu si stezovat, citim se bezpecneji a uz se to i vyplatilo, protoze jsme dokazali odhalit cloveka, ktery nam nicil fasadu. tkze je jsem jenom pro.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | Kamerový systém dohlédne na Váš majetek odkudkoli | Kamerové systémy pro rodinný dům |