Co se stalo na parkovišti


Kamerové systémy
Zabezpečení majetku
Kamerový systém pro snadnou instalaci
Kamerový a zabezpečovací systém
Kamerové systémy HD-SDI
IP kamery Axis
Levné alarmy skladem
Využití kamer
IP kamerové systémy
Kontrola pro lihovarnictví
Jak CCTV kamery fungují
IP kamerové systémy
Alarmy Paradox
Alarmy Jablotron
Zabezpečení objektů
Kamera pro mření teploty
Proč kamery
Kamery v bytových domech
Kamery v Praze
Co se stalo na parkovišti
Kamery v obchodě v Ostravě
Kamery na stavbě
Kamery v bytových domech
Kamery na stavbě
Příběh s kamerami

Kamerové systémy

Co se stalo na parkovišti

Byla to páteční noc a pan Novotný se vracel z práce domů. Zaparkoval své auto na parkovišti u svého bytového domu v Praze a šel do výtahu. Byl unavený a těšil se na víkend.

Když dorazil do svého bytu, zkontroloval na svém telefonu obraz z bezpečnostních kamer, které nechal nainstalovat na parkovišti - kamerový systém Praha. Chtěl mít jistotu, že jeho auto je v bezpečí. Byl to jeho hrdost a radost.

Pan Novotný byl spokojený s tím, co viděl. Jeho auto stálo na svém místě a nic mu nehrozilo. Všechno vypadalo klidně a bezpečně. Usmál se a odložil telefon.

Za chvíli usnul.

O pár hodin později se probudil zvukem sirény. Vyskočil z postele a podíval se z okna. Viděl policejní auto a dva policisty, jak stojí u parkoviště. Co se stalo?

Rychle vzal telefon a podíval se na obraz z kamer. Uviděl něco šokujícího.

Na parkovišti bylo několik aut poškrábaných, prošláplých nebo dokonce zapálených. Mezi nimi bylo i jeho auto. Jak je to možné?

Pak si všiml něčeho dalšího.

Na jedné z kamer viděl skupinu mladíků, jak běží od parkoviště pryč. Měli na sobě černé kukly a drželi v rukou spreje, kameny nebo zapalovače. Byli to vandalové, kteří napadli parkoviště.

Ale proč?

Pan Novotný si vzpomněl, že před pár dny četl v novinách o tom, že v Praze dochází k nárůstu vandalismu a násilí mezi mladistvými gangy. Prý se jedná o projev nespokojenosti s politickou a sociální situací v zemi.

Pan Novotný si pomyslel, že to je hrozné. Jak mohou být lidé tak bezohlední a krutí? Co jim to dává?

Pak si uvědomil něco důležitého.

Jeho bezpečnostní kamery zachytily tváře a čísla pachatelů. Měl důkazy proti nim.

Rychle zavolal policii a řekl jim o tom. Policisté mu poděkovali za spolupráci a slíbili mu, že pachatele najdou a potrestají.

Pan Novotný si oddychl. Byl rád, že měl kamerové systémy Praha na parkovišti. Díky nim mohl ochránit svůj majetek i ostatní auta před dalšími útoky.

A také mohl přispět k tomu, aby se Praha stala bezpečnějším místem pro život.Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Jindra
Pro kontorlu dětí je nejlepší mít telefon pro sdílení polohy.
Jana Mlhava
Máte něco pro sledování dětí ? Děkuji.
Dan
Kamerove systemy mame na domku a nemuzu si stezovat, citim se bezpecneji a uz se to i vyplatilo, protoze jsme dokazali odhalit cloveka, ktery nam nicil fasadu. tkze je jsem jenom pro.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | Kamerový systém dohlédne na Váš majetek odkudkoli | Kamerové systémy pro rodinný dům |