Zabezpečení objektů


Kamerové systémy
Zabezpečení majetku
Kamerový systém pro snadnou instalaci
Kamerový a zabezpečovací systém
Kamerové systémy HD-SDI
IP kamery Axis
Levné alarmy skladem
Využití kamer
IP kamerové systémy
Kontrola pro lihovarnictví
Jak CCTV kamery fungují
IP kamerové systémy
Alarmy Paradox
Alarmy Jablotron
Zabezpečení objektů
Kamera pro mření teploty
Proč kamery
Kamery v bytových domech
Kamery v Praze
Co se stalo na parkovišti
Kamery v obchodě v Ostravě
Kamery na stavbě
Kamery v bytových domech
Kamery na stavbě
Příběh s kamerami

Kamerové systémy

Zabezpečení objektů

Alarmy do bytu nebo alarmy do domu jsou nedílnou součástí ochrany a zabezpečení majetku. Potřebujete svůj byt nebo kancelář osadit alarmem ? Není se co divit, dle statistik policie České republiky jsou objekty napadeny každých několik minut. Proto je dobré vždy instalovat alarm pro rodinný dům, alarm do bytu a alarm do firmy. Bezpečnostní systém se skládá z několika hlavních komponent.

Nejdůležitější je mozek celého alarmy Ostrava. Tím je ústředna alarmu, která má nainstalovanou SIM kartu. Samotná ústředna komunikuje s čidly, které jsou instalovány v objektu, s klávesnicí, se sirénou. Jedná se o nejchytřejší součást celého bezpečnostního systému do domu. Ústředna je uložena v montážní krabici společně s baterií, která zálohuje napájení. Tato montážní krabice je ochráněna sabotážním kontaktem. Pokud dojde k porušení tohoto kontaktu, to znamená že se někdo pokusí montážní krabici otevřít bez povolení, okamžitě ústředna bezpečnostního systému vyhlásí poplach. Ústředna je vybavena také GSM modulem pro volání přes SMS a bezdrátovým modulem pro bezdtrátovou komunikaci mezi ústřednou a jednotlivými komponentami alarmu do domu včetně kamer.

Další důležitou součástí alarmu jsou jednotlivé typy čidel. Čidel je mnoho typů podle druhu indikace a typu instalace, venkovní nebo vnitřní. Typy detekce jsou následující. Pohybové čidlo, které detekuje pohyb ve vyhrazeném prostoru. Pohybové čidla mohou být vybaveny zvířecí čočkou, tím budou ignorovat malé domácí zvířata jako jsou kočky nebo psi. Dalším rozšířením pohybových čidel je instalace na strop, kdy se detekuje pohyb v celém 360° prostoru pod čidlem.

Dalším důležitým typem čidla je teplotní. Ten detekuje zvýšenou teplotu a výskyt kouře v objektu. Jedná se tedy o ochranu zabezpečovacím alarmem proti požáru. Protože jde o velice důležitou součást alarmu, téměř všechny čidla pro detekci kouře a teploty jsou vybaveny vlastní malou sirénou. Pokud dojde k detekci kouře, bude houkat nejen samotná siréna alarmu, ale také čidlo, které kouř detekovalo. Tím se urychlí upozornění pro všechny osoby v objektu, které mohou správně zareagovat. Dalším typem čidel je detekce rozbití skla. Tento druh čidel doporučujeme pro zabezpečovací alarm do obchodu. Pokud někdo rozbije výlohu nebo okno, je to detekováno podle typického zvuku rozbití skla. Pokud je potřeba detekovat zvýšenou hladinu vodu, jsou k dispozici detekce zaplavení. Tyto jednoduché čidla můžeme využít při kontrole zaplavení kotelny a podobně, kde se často nevyskytujeme ale hrozí zde únik vody.

Do prostředí, kde je možné aby unikl nebezpečný plyn dáme detektory CO2. Především v podzemních garážích ideální pomocník s detekcí plynů v automobilů. Opět je možné mít detektory se zabudovanou sirénou stejně jako u čidel pro vysokou teplotu. Pro náročnější prostředí, například pokoj s krbem, kde se rychle střídá teplo a zima je vhodné dát pohybový detektor s mikrovlnnou detekcí. Jedná se o zvýšení přesnosti detekce u alarmu pro rodinné domy.

Ovládání alarmů se provádí pomocí klávesnice. Je více druhů klávesnic, některé mají displej, některé pouze tlačítka. Klávesnice s displeje se jednodušeji ovládají, protože zobrazují vysvětlující text.

Poslední součástí elektronického alarmu Frýdek-Místek je siréna. Tato siréna začne houkat, pokud dojde k vyhlášení poplachu. Ve většině případů vyděsí neohlášeného návštěvníka a ten uteče. Jinak je to také dobrý pomocník který alarm dá vědět majitelům objektu. Protože je siréna hodně hlasitá, je slyšet i přes několik poschodí domu.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Jindra
Pro kontorlu dětí je nejlepší mít telefon pro sdílení polohy.
Jana Mlhava
Máte něco pro sledování dětí ? Děkuji.
Dan
Kamerove systemy mame na domku a nemuzu si stezovat, citim se bezpecneji a uz se to i vyplatilo, protoze jsme dokazali odhalit cloveka, ktery nam nicil fasadu. tkze je jsem jenom pro.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | Kamerový systém dohlédne na Váš majetek odkudkoli | Kamerové systémy pro rodinný dům |