Kontrola pro lihovarnictví


Kamerové systémy
Zabezpečení majetku
Kamerový systém pro snadnou instalaci
Kamerový a zabezpečovací systém
Kamerové systémy HD-SDI
IP kamery Axis
Levné alarmy skladem
Využití kamer
IP kamerové systémy
Kontrola pro lihovarnictví
Jak CCTV kamery fungují
IP kamerové systémy
Alarmy Paradox
Alarmy Jablotron
Zabezpečení objektů
Kamera pro mření teploty
Proč kamery
Kamery v bytových domech
Kamery v Praze
Co se stalo na parkovišti
Kamery v obchodě v Ostravě
Kamery na stavbě
Kamery v bytových domech
Kamery na stavbě
Příběh s kamerami

Kamerové systémy

Kontrola pro lihovarnictví

V roce 2014 koncem ledna byly upřesněny podmínky pro kontrolu lihovarnických provozů. Prováděcí předpis upravuje znění zákona č. 307/2013 Sb. o povinném značení lihu, který povinný pro všechny, kteří musí značit líh. Jedna část tohoto zákona hovoří o tom, že každé místo, kde je povoleno značení lihu a všechny daňové sklady provozovatele musí být vybaveny kamerovým systémem. Tyto speciální kamerové systémy musí splňovat poměrně přísné podmínky. Popisuje je konkrétně paragraf 22, který je součástí zmíněného zákona.

Jeden z důležitých parametrů je dlouhý záznam obrazu který trvá 70 dní a také možnost vzdáleného přístupu na kamery pomocí Internet Exploreru. Prováděcí vyhláška také stanovuje, že veškeré kontrolované místnosti musí mít dostatečnou kvalitu záznamu na jednoznačnou identifikaci osob a manipulaci s kolky a alkoholem. Ideálním systémem, který tyto podmínky dodrží jsou Full HD kamerové systémy.

Jedna z možností jsou HD-SDI kamerové systémy. Mají příznivou cenu a snadnou správou kamer i záznamového zařízení. Instalujeme po celé republice, například kamerové systémy Praha, nebo kamerové systémy Brno. HD-SDI kamery mají rozlišení 1920x1080 pixelů. Takto vysoké Full HD rozlišení je dostatečné pro celní správu. Záznamové zařízení podporuje připojení až 4 pevných disků, takže při použití velikosti 4 x 4 TB je dostatečný prostor pro nahrávání videa po požadovanou dobu 70 dní. K DVR lze připojit také externí diskové pole, které rozšíří dobu ukládání videa mnohonásobně. HD-SDI kamery dodáváme v provedení antivandal s IR nebo jednodušší válečkové provedení. Kamery mají infra přísvit a protože do některých provozů jsou požadovány otočné kamery, navrhneme HD-SDI kamery s optickým zoomem 20x a vestavěným infra přísvitem. Nahrávací zařízení je možné ovládat přes internet a to například z chytrých mobilních telefonů nebo přes program Internet Explorer.

Druhou možností jsou IP kamerové systémy. Tento kamerový systém je ideální i pro sledování lihovarů a stáčíren lihu. Podporují rozlišení od 1,3 Mpix (HD rozlišení) až po 5 Mpix. Výhodou je možnost rozlišení, které překoná HD-SDI a záznam lze pořídit jak na nahrávací zařízení, tak na PC videoserver. Nevýhodou je vyšší cena IP kamer. Na druhou stranu lze při instalaci použít kabeláž a síť, která je už rozvedena. Pro záznam z IP kamer po dobu 70 dní je zapotřebí také velké diskové pole, takže je nutno vybírat vhodné záznamové zařízení, které podporuje několik HDD a případně externí diskové pole. Provedení IP kamer je opět {možné váleček, antivandal provedení nebo otočné kamery|jako otočné kamery, nebo kamery v antivandal

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Jindra
Pro kontorlu dětí je nejlepší mít telefon pro sdílení polohy.
Jana Mlhava
Máte něco pro sledování dětí ? Děkuji.
Dan
Kamerove systemy mame na domku a nemuzu si stezovat, citim se bezpecneji a uz se to i vyplatilo, protoze jsme dokazali odhalit cloveka, ktery nam nicil fasadu. tkze je jsem jenom pro.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | Kamerový systém dohlédne na Váš majetek odkudkoli | Kamerové systémy pro rodinný dům |