Kamerový a zabezpečovací systém


Kamerové systémy
Zabezpečení majetku
Kamerový systém pro snadnou instalaci
Kamerový a zabezpečovací systém
Kamerové systémy HD-SDI
IP kamery Axis
Levné alarmy skladem
Využití kamer
IP kamerové systémy
Kontrola pro lihovarnictví
Jak CCTV kamery fungují
IP kamerové systémy
Alarmy Paradox
Alarmy Jablotron
Zabezpečení objektů
Kamera pro mření teploty
Proč kamery
Kamery v bytových domech
Kamery v Praze
Co se stalo na parkovišti
Kamery v obchodě v Ostravě
Kamery na stavbě
Kamery v bytových domech
Kamery na stavbě
Příběh s kamerami
Ostraha pro školy

Kamerové systémy

Kamerový a zabezpečovací systém

Bezpečnost je jistě pro každého z nás čím dál důležitější a musíme se více hlídat. Pokud se o svůj majetek chcete starat spolehlivě a s jasným výsledkem, nezbývá než se spolehnout také na elektroniku. Dnešní elektronické zabezpečení majetku pomocí alarmu se snadno instaluje, nabízí mnoho možností a ochranu i ve ztížených podmínkách. Alarmy do bytu hlídají kompletní prostor bytu, především tedy jeho přístupové cesty - okna a dveře. Při vyhlášení poplachu se okamžitě odešle zpráva na Váš mobilní telefon a můžete ihned reagovat. Pokud ale třeba často cestujete, je výhodné připojit alarm v bytě na pul centralizované ochrany. Nepřetržitě přítomný pracovník na středisku hlídá alarmy a při poplachu se okamžitě vysílá zásahová jednotka. Dojezd na místo určení do několika minut zaručí rychlý zásah a okamžitou zprávu majiteli objektu o stavu.

Ideální doplnění alarmu, když chcete mít vše zdokumentované, je výhodné instalovat také kamerové systémy, které umožní online přehled, co se v objektu děje. Protože dnešní doba je moderní, nepřekvapí fakt, že kamery se dají sledovat přes internet a to jak z libovolného počítače, tak z mobilních telefonů, ale také z tabletů. Díky tomu tak můžete sledovat okamžitě naprosto vše potřebné. A nejde pouze o online sledování. Důležitý je také záznam. Kamerový systém může nahrávat obraz velmi dlouho, i několik měsíců. Záleží pouze na požadavku investora. Například ukládání záznamu v kasinu se dle zákona vyžaduje po dobu 3 měsíců.

Fenoménem dneška jsou IP kamerové systémy, které dokáží při vysokém rozlišení snímat opravdu velké detaily. Takové rozlišení kamer 5 megapixelů je opravdu hodně. Na druhou stranu se při tomto rozlišení využívá hodně dat, takže datová síť musí zvládat nápory na datový tok. Videoserver je vybaven dostatečným výkonem jednak pro zpracování dat, ale také dostatečným úložným prostorem pro záznam. Moderní kamerový systém umí zpracovávat také situace, kdy dojde k otočení kamery útočníkem, zamlžení kamery, umí vyhodnotit také vytvoření davu nebo rozpoznat registrační značku vozidla. Využití kamerových systémů je velmi široké a postupně přibývají další oblasti automatizace, kde se kamery využívají.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Jindra
Pro kontorlu dětí je nejlepší mít telefon pro sdílení polohy.
Jana Mlhava
Máte něco pro sledování dětí ? Děkuji.
Dan
Kamerove systemy mame na domku a nemuzu si stezovat, citim se bezpecneji a uz se to i vyplatilo, protoze jsme dokazali odhalit cloveka, ktery nam nicil fasadu. tkze je jsem jenom pro.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | Kamerový systém dohlédne na Váš majetek odkudkoli | Kamerové systémy pro rodinný dům |