IP kamery Axis


Kamerové systémy
Zabezpečení majetku
Kamerový systém pro snadnou instalaci
Kamerový a zabezpečovací systém
Kamerové systémy HD-SDI
IP kamery Axis
Levné alarmy skladem
Využití kamer
IP kamerové systémy
Kontrola pro lihovarnictví
Jak CCTV kamery fungují
IP kamerové systémy
Alarmy Paradox
Alarmy Jablotron
Zabezpečení objektů
Kamera pro mření teploty
Proč kamery
Kamery v bytových domech
Kamery v Praze
Co se stalo na parkovišti
Kamery v obchodě v Ostravě
Kamery na stavbě
Kamery v bytových domech
Kamery na stavbě
Příběh s kamerami

Kamerové systémy

IP kamery Axis

Bezpečnostní kamery světoznámého výrobce Axis jsou určené pro veškeré prostředí a podmínky. Značka Axis pochází ze Švédska, kde se etablovala v celosvětového producenta CCTV kamer, a to nejen analogových kamer, ale také moderních IP kamer včetně záznamových NVR zařízení. Kamerové systémy Axis jsou určené jak pro menší prostory, tak pro rozsáhlé kamerové systémy Svitavy, které mají několik stovek bezpečnostních kamer a několik desítek záznamových zařízení.

Hodí se pro instalace ve veřejném sektoru, jako jsou letiště, vlakové nádraží, městské kamerové systémy, vězení, kasina nebo banky. Výrobky Axis se vyznačují špičkovým obrazem a to především při špatném světle a složité scéně.
Obraz je i v noci barevný a postačí i minimální osvětlení scény. Na výběr jsou zabezpečovací kamery Axis i s několika megapixelovým rozlišením.

Firma Axis vyrábí také HDSDI kamery a záznamové zařízení pro IP kamery. K jednomu NVR je možné připojit až 32 IP kamer, ale centrální software pro správu NVR může ovládat až několik stovek záznamových NVR. Díky tomu lze integrovat do kamerového systémy mnoho kamer a zařízení, například také PIR čidla, videoservery a ostatní prvky. Záznam funguje na principu klient server, takže obraz se ukládá na několik síťových disků nebo serverů.

Klientský přístup na kamerové systémy zahrnuje jak počítače, tak mobilní telefony nebo tablety. Pro některé typy kamer Axis můžeme také napojit mikrofon pro oboustranné spojení s hlasem mezi klientem a pozorovaným místem. Záznamové softwary lze dále vybavit expertními moduly. To znamená, že program na PC automaticky identifikuje podezřelé osoby, vyvolá poplach při překročení daného místa, nebo pokud se někdo pokusí vylézt na chráněný objekt. Dále kamerové systémy Axis podporují počítání osob, nebo je možné vyvolat alarm, pokud dojde k odcizení předmětu, nebo naopak někdo zanechá předmět, například kufřík na letišti. Celkově doporučujeme kamerové systémy Axis pro náročné aplikace, protože jsou také finančně náročnější.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Jindra
Pro kontorlu dětí je nejlepší mít telefon pro sdílení polohy.
Jana Mlhava
Máte něco pro sledování dětí ? Děkuji.
Dan
Kamerove systemy mame na domku a nemuzu si stezovat, citim se bezpecneji a uz se to i vyplatilo, protoze jsme dokazali odhalit cloveka, ktery nam nicil fasadu. tkze je jsem jenom pro.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | Kamerový systém dohlédne na Váš majetek odkudkoli | Kamerové systémy pro rodinný dům |