IP kamerové systémy


Kamerové systémy
Zabezpečení majetku
Kamerový systém pro snadnou instalaci
Kamerový a zabezpečovací systém
Kamerové systémy HD-SDI
IP kamery Axis
Levné alarmy skladem
Využití kamer
IP kamerové systémy
Kontrola pro lihovarnictví
Jak CCTV kamery fungují
IP kamerové systémy
Alarmy Paradox
Alarmy Jablotron
Zabezpečení objektů
Kamera pro mření teploty
Proč kamery
Kamery v bytových domech
Kamery v Praze
Co se stalo na parkovišti
Kamery v obchodě v Ostravě
Kamery na stavbě
Kamery v bytových domech
Kamery na stavbě
Příběh s kamerami

Kamerové systémy

IP kamerové systémy

Moderní kamerové systémy se dodávají v plně digitální podobě. Doba analogových kamerových systémů již končí. A je to dobře. Proč ? Rozdíl v kvalitě obrazu je naprosto zřejmý - IP kamery vytváří video, které má detaily i 10Mpix. To je samozřejmě extrém, ale běžně dodáváme kamerové bezpečnostní systémy s rozlišením 2Mpix nebo 3Mpix.

Jedna IP kamera má stejnou kvalitu jako třeba 8 kusů analogových zařízení. Cenově jsou na tom IP kamery již velmi dobře, protože jsou téměř stejně drahé, jako analogové.

Nevýhodou je větší náročnost instalace, kdy instalační firma musí velmi dobře umět počítačové sítě. To se ne všem daří a tak stále některé firmy doporučují staré analogové systémy. Proto si vždy vybírejte dle referencí a podle typů kamer, které daná firma instaluje.

Vzhledem k raketovému rozšíření chytrých mobilních telefonů a přístupu na internet v podstatě kdekoli na světě se stále více klade důraz na možnost přístupu na kamerové systémy přes mobilní telefon.

Zde jsou ale velmi podstatné rozdíly v záznamových zařízeních pro kamerové systémy. To jsou základní součásti kamerového systému a nahrávají obraz z IP kamer. Při prohlížení záznamů i aktuálního obrazu se totiž software v mobilním telefonu spojuje přímo do záznamového přístroje. A jak již bylo zmíněno, ty jsou v rozdílné kvalitě. Některé nahrávací zařízení neumí stahovat a kontrolovat nahrané záznamy přes mobilní aplikaci, některé se zase nepohodlně nastavují a používají a také padají. Samozřejmě existují dosupné a profi záznamové zařízení, takže je nutno vždy posoudit cenu a pohodlí.

Druhou možností nahrávání je využití počítače. V tomto případě se obraz z IP kamer ukládá pomocí záznamového programu na pevný disk počítače. Obrovskou výhodou je jednoduché připojení další kamer a tím pádem dalším rozrůstání kamerového systému je hodně snadné. Pokud už dopředu víte, že se bude časem kamerový bezpečnostní systém rozšiřovat, nejlepší je investovat a nahrávat na PC. Záznamový software každý trošku schopnější uživatel dokáže sám obnovovat s novými verzemi. Získáte tak pokaždé nové funkce nebo možnosti připojení nových typů IP kamer.

Sledování kamer není jen doména mobilních telefonů, ale sledovat video je snadné i pomocí laptopu, počítače nebo tabletu. Při instalaci IP kamerových systémů se musí dávat pozor na přenosové rychlosti. Pokud je kamer hodně, může se stát, že obraz v plné kvalitě ze všech kamer může zahltit místní počítačovou síť. Bude tak ohrožen standardní provoz internetu.

Pokud instalaci svěříte odborné firmě kamerové systémy Brno, budete mít zaručeno, že nastavení a přenosové rychlosti budou dodrženy a pokud už by nějaký problém vyvstal, vždy budete celý systém reklamovat. Při výběru instalační firmy vždy dávejte pozor na reference, které nejvíce vypovídají o stabilní a prověřené firmě.Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Jindra
Pro kontorlu dětí je nejlepší mít telefon pro sdílení polohy.
Jana Mlhava
Máte něco pro sledování dětí ? Děkuji.
Dan
Kamerove systemy mame na domku a nemuzu si stezovat, citim se bezpecneji a uz se to i vyplatilo, protoze jsme dokazali odhalit cloveka, ktery nam nicil fasadu. tkze je jsem jenom pro.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | Kamerový systém dohlédne na Váš majetek odkudkoli | Kamerové systémy pro rodinný dům |