Kamera pro mření teploty


Kamerové systémy
Zabezpečení majetku
Kamerový systém pro snadnou instalaci
Kamerový a zabezpečovací systém
Kamerové systémy HD-SDI
IP kamery Axis
Levné alarmy skladem
Využití kamer
IP kamerové systémy
Kontrola pro lihovarnictví
Jak CCTV kamery fungují
IP kamerové systémy
Alarmy Paradox
Alarmy Jablotron
Zabezpečení objektů
Kamera pro mření teploty
Proč kamery
Kamery v bytových domech
Kamery v Praze
Co se stalo na parkovišti
Kamery v obchodě v Ostravě
Kamery na stavbě
Kamery v bytových domech
Kamery na stavbě
Příběh s kamerami

Kamerové systémy

Kamera pro mření teploty

Měření teploty osob kamerou

Spolehlivá detekce zvýšené teploty při vstupu osob do objektu poskytuje jak značka Dahua tak Hikvision. Obě firmy nabízejí téměř identický způsob detekce zvýšené teploty kamerou.

Funguje to tak, že při vstupu je na prostor, kudy procházejí zaměstnanci namířena speciální thermo kamera, která umí detekovat teplotu v celém svém obraze. Zároveň tato kamera má speciální algoritmy, které dokáží najít v obraze obličej člověka. Pak je možné vyhodnotit, zda má osoba zvýšenou teplotu či nikoli. Takto je možné spolehlivě a především bez front detekovat lidi, kteří mohou představovat zdravotní riziko. Velkou výhodou obou systémů je, že kamera má bifokální čočky. Tedy že jedna poskytuje obraz s thermo rozložením obrazu, ale také standardní obraz prostoru.

Následně odkáže oba tyto vstupy sjednotit do jednoho celku, takže ve výsledku vidíte v obraze pro IP kamerový systém standardní prostor a v něm zvýrazněné obličeje s udanou teplotou. Vyšší řada celého systému pak umí také detekovat více osob najednou. Je tedy možné jedinou kameru obsáhnout celou vstupní halu v objektu. Kvalitní kamerové systémy pro detekci zvýšené teploty je možné nasadit do všech typů vnitřních prostor, kde se nemíchá venkovní a vnitřní vzduch. Jde o přesnost detekce, takže kamera by měla nýt co nejvíce uvnitř objektu.

Záznam pro kvalitní IP kamerový systém Brno je možné ukládat na normální nahrávací zařízení, nebo ho můžeme připojit také na speciální jednotku, která podporuje další pokročilou analýzu. Je tak možné provádět zcela automatickou kontrolu, že osoba má nasazenou roušku, nebo má bezpečnostní helmu a podobně. Tato detekce funguje poměrně spolehlivě také v případech, kdy má člověk čepici a podobné prostředky.

Po vyhodnocení teploty osoby pomocí kamervy pro kontrolu teploty dojde k vyhlášení upozornění například pomocí světelného majáku nebo pomocí zvukového výstražného hlášení. Následně se pak aktivuje protokol pro tyto případy, například manuální kontrola zdravotního stavu osoby a další navazující akce. Kamerové systémy pro kontrolu teploty jsou spolehlivý nástroj, jak ochránit všechny lidi, kteří přicházejí do budovy Vaší organizace. Výhodná možnost je také pronájem kamery s měřením teploty osob.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Jindra
Pro kontorlu dětí je nejlepší mít telefon pro sdílení polohy.
Jana Mlhava
Máte něco pro sledování dětí ? Děkuji.
Dan
Kamerove systemy mame na domku a nemuzu si stezovat, citim se bezpecneji a uz se to i vyplatilo, protoze jsme dokazali odhalit cloveka, ktery nam nicil fasadu. tkze je jsem jenom pro.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | Kamerový systém dohlédne na Váš majetek odkudkoli | Kamerové systémy pro rodinný dům |